16 ја следат оваа компанија


Голем избор на вентилатори од Искра + 2 години гаранција + бесплатна достава

1499 ден.

1399 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Во овие топли денови разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашите простории.
Моќни вентилатори со модерен дизајн, кои добро се вклопуваат во секој амбиент.

1. Iskra DF-002 Вентилатор за на маса

Карактеристики:

 • Јачина: 40w
 • Напон: 220-240v~50/60Hz
 • Дијаметар: Ø 43cm
 • Функција на нишање
 • 3 брзини
 • 3 крилна перка
 • Висина: 40cm
 • Должина на кабел: 1,6m

2. Iskra SF-001B Стоечки вентилатор

Карактеристики:

 • 43 cm дијаметар на корпата
 • 3 перки од 40 cm
 • 40 W моќен мотор
 • Напон 230-240 V ~ 50/60 HZ
 • 3 брзини, со индивидуални копчиња,
 • Подесувачка висина од 105 до 125 cm
 • 1,6 m долг кабел

3. Iskra FD-40M Стоечки метален вентилатор

Карактеристики:

 • Јачина: 50w
 • Напон: 220-240v~50/60Hz
 • Дијаметар: Ø 40cm
 • Функција на нишање: 75 степени
 • Подесување на наклон: 15 степени
 • 3 брзини
 • 4 крилна перка
 • Заштита од прегревање
 • Гумирано подножје на ногалката
 • Должина на кабел: 1,5m
 • Подесување на висина: 90-125m

4. Iskra FP-1601S Вентилатор со распрскувач

Карактеристики:

 • Јачина: 75w
 • Напон: 220-240v~50/60Hz
 • Дијаметар: Ø 40cm
 • Функција на нишање: 75 степени
 • Подесување на наклон: 15 степени
 • 3 брзини
 • 3 крилна перка
 • Часовник: до 7,5h
 • Далечинско управување
 • Функција за распрскување вода
 • Заштита од прегревање
 • Гумирано подножје на ногалката
 • Должина на кабел: 1,5m

2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.