46 ја следат оваа компанија


- 27%

Голем Talking Tom во боја по избор

950 ден.

690 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

 • Работи на допир
 • Имитира гласови
 • Eмитува весела музика
 • Користи 3 АА батерии (не се вклучени)
 • Изработен од нетоксични матерјали
 • Jа зголемува когнитивната функција кај децата
 • Помага за развивање на нивната интелегенција
 • Димензии на производот: 30 х 15 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.