42 ја следат оваа компанија


- 69%

Акција на голема микрофибер крпа

800 ден.

250 ден.

Преостанато време

Купени:

7

Шифра:

300000000740
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • x 1 голема микрофибер крпа
 • Универзална употреба
 • Може да се пере во машина за алишта
 • Димензии: 60 x 160cm
 • Боја: Сина

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.