- 23%

GORENJE Електрично ѓезве за турско кафе TCM300W + 2 години гаранција

1800 ден.

1390 ден.

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Големина на садот: 0,3 l
 • Ротација 360°
 • Лесно чистење
 • Аналоген термостат
 • On/Off Копче
 • Strix Термостат
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Основа
 • Сигурносен систем
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии: ширина 26 × висина 18 × должина 14,5 cm
 • Димензии на амбалажата: ширина 17 × висина 21 × должина 17 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,7 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 0,8 kg
 • Приклучна моќ: 800 W
 • 2 години гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.