GORENJE Електрично ѓезве за турско кафе TCM330B + 2 години гаранција

1390 ден.

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Големина на садот: 0,33l
 • Ротација 360°
 • Лесно чистење
 • Аналоген термостат
 • On/Off Копче
 • Strix Термостат
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Основа
 • Сигурносен систем
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Црна
 • Должина на приклучен кабел: 1m
 • Димензии: ширина 26 × висина 18 × должина 14,5cm
 • Димензии на амбалажата: ширина 17 × висина 21 × должина 17cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,7kg
 • Бруто тежина на апаратот: 0,8kg
 • Приклучна моќ: 550W

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.