Вкусна храна во пријатен амбиент! До 47% попуст на јадење по избор: пилешки стек, свинско ребро или шарска плескавица + гарнир во Гостилница 4 Ангели

РАСПРОДАДЕНО

Вкусна храна во пријатен амбиент! До 47% попуст на јадење по избор: пилешки стек, свинско ребро или шарска плескавица + гарнир во Гостилница 4 Ангели

Цена

79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

47%

Заштеда

71 ден.

Купени : 99

 • Ул. Иван Аговски бр.14/А

 • 070 388 381; 072 304 000

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб: 08:00 - 00:00

Добивате

Јадење по избор:

 • Шарска плескавица + гарнир, цена: 150 ден. 79 ден.
 • Пилешки стек + гарнир, цена: 130 ден. 79 ден.
 • Свинско ребро + гарнир, цена: 170 ден. 119 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2018 до 15.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Гостилница за уживање со вашите пријатели, во одлична храна, пријатен амбиент и достапни цени.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.