62% попуст на мешана скара за 4 лица: свински ребра, шарскa, домашни колбасици и пилешки стек (1,6 kg ) во Гостилница 4 Ангели во вредност од 1000 ден. по цена од 380 ден.

РАСПРОДАДЕНО

62% попуст на мешана скара за 4 лица: свински ребра, шарскa, домашни колбасици и пилешки стек (1,6 kg ) во Гостилница 4 Ангели во вредност од 1000 ден. по цена од 380 ден.

Цена

380 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,000 ден.

Попуст

62%

Заштеда

620 ден.

Купени : 79

 • Ул. Иван Аговски бр.14/А

 • 070 388 381; 072 304 000

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб: 08:00 - 00:00

Добивате

Мешана скара за 4 лица:

 • 4 свински ребра (400г)
 • 4 шарски (400г)
 • 4 домашни колбасици (400г)
 • 4 пилешки стека (400г)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.01.2018 до 28.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Гостилница за уживање со вашите пријатели, во одлична храна, пријатен амбиент и достапни цени.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ