Неодоливо крцкави и вкусни! 73% попуст на 1кг. пилешки крилца во Гостилница 4 Ангели во вредност од 260 ден. по цена од 69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Неодоливо крцкави и вкусни! 73% попуст на 1кг. пилешки крилца во Гостилница 4 Ангели во вредност од 260 ден. по цена од 69 ден.

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

260 ден.

Попуст

73%

Заштеда

191 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 93

 • Ул. Иван Аговски бр.14/А

 • 070 388 381; 072 304 000

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб: 08:00 - 00:00

Добивате

1кг. пилешки крилца (порција за 2 лица)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.05.2018 до 12.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Гостилница за уживање со вашите пријатели, во одлична храна, пријатен амбиент и достапни цени.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Jixianwang

where is the restaurant ?? how to find there

Член на Grouper од: 22-07-2017
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ