До 51% попуст на јадење по избор: бела вешалица, свински ражнич или плескавица Дане + компир во гостилница Дане во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

До 51% попуст на јадење по избор: бела вешалица, свински ражнич или плескавица Дане + компир во гостилница Дане во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

170 ден.

Попуст

42%

Заштеда

71 ден.

Купени : 206

 • Ул. Киро Крстевски Платник бр.2/1-1, Скопје

 • 02 3140 666

Добивате

Јадење по избор:

 • Бела вешалица 250гр + компир 100гр, цена: 160 ден. 99 ден.
 • Свински ражнич 300гр + компир 100гр, цена: 170 ден. 99 ден.
 • Плескавица Дане 350гр + компир 100гр, цена: 200 ден. 99 ден.

* Состав на плескавица Дане: мелено месо, свинско каре, сланина, топка кајмак, кашкавал


Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.10.2017 до 24.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Во срцето на градот, со долгогодишна традиција Гостилница Дане e совршено место за уживање, со опуштена атмосфера, староградска музика за душа и рецепти верни на традиционалната македонска кујна. Доколку сакате врвни специјалитети на скара и свежи салати од македонски производи ова е вистинското место за вас.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ