35% попуст на похована мезе даска (кашкавал, зденка, пирошка, пилешки прсти, крокети) во Гостилница Дане во вредност од 400 ден. по цена од 259 ден.

РАСПРОДАДЕНО

35% попуст на похована мезе даска (кашкавал, зденка, пирошка, пилешки прсти, крокети) во Гостилница Дане во вредност од 400 ден. по цена од 259 ден.

Цена

259 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

400 ден.

Попуст

35%

Заштеда

141 ден.

Купени : 26

 • Ул. Киро Крстевски Платник бр.2/1-1, Скопје

 • 02 3140 666

Добивате

Похована мезе даска (700 гр):

 • Кашкавал
 • Зденка
 • Пирошка
 • Пилешки прсти
 • Крокети

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.10.2017 до 23.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Во срцето на градот, со долгогодишна традиција Гостилница Дане e совршено место за уживање, со опуштена атмосфера, староградска музика за душа и рецепти верни на традиционалната македонска кујна. Доколку сакате врвни специјалитети на скара и свежи салати од македонски производи ова е вистинското место за вас.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ