#СкопјеГурман! 41% попуст на јадење по избор: шарска, капричиоза, уштипци во кајмак, шопска салата, 5 ќебапчиња или калцоне + Coca Cola во Гостилница Крчма

Цена од

89 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

150 ден.

Попуст

41%

Заштеда

61 ден.

Купени: 328

Добивате

Опции на понудата:

Шарска + гарнир 150 ден. 109 ден.
Пица Капричиоза 200 ден. 139 ден.
Уштипци во кајмак 250 ден. 169 ден.
5 Kебапчиња + лепче + Coca Cola 155 ден. 99 ден.
Калцоне + Coca Cola 190 ден. 119 ден.
Шопска салата 150 ден. 89 ден.
Скопско 0.5l (1+1 гратис) 80 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

  • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 10.07.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација!
  • Понудата важи само за во ресторанот, не важи за носење

Опис

Сагата “Пица Скара Крчма“ во Капиштец започна во сега веќе далечната 2003 година.Заедно со Вас создадовме место каде се служи свежа и квалитетна храна, место каде се среќаваат пријатели, познати и непознати, место каде секој може да го најде своето во магичниот свет на кулинарството. Во сите овие изминати години нашиот пристап беше едноставен - на Вашиот вкус ние му го посветивме сето внимание на светот.

За компанијата

Сагата “Пица Скара Крчма“ во Капиштец започна во сега веќе далечната 2003 година.Заедно со Вас создадовме место каде се служи свежа и квалитетна храна, место каде се среќаваат пријатели, познати и непознати, место каде секој може да го најде своето во магичниот свет на кулинарството. Во сите овие изминати години нашиот пристап беше едноставен - на Вашиот вкус ние му го посветивме сето внимание на светот.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.