#СкопјеГурман! До 40% попуст на пилешки медаљони, свински увијач или цезар салата во Гостилница Lyra

Цена од

132 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

220 ден.

Попуст

40%

Заштеда

88 ден.

Купени: 155

 • Никола Тесла 11, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 3083 020

  gostilnicalyra@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Пилешки медаљони 250 ден. 150 ден.
Свински увијач 220 ден. 132 ден.
Цезар салата 280 ден. 170 ден.
Скопско 0.33l (1+1 гратис) 100 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.06.2019 до 07.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи за носење

Опис

Традицијата продолжува...

Ве покануваме на вкусна храна, квалитетно вино, добра услуга и убава музика, за да ве испратиме со насмевка.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.