50% попуст на мешана скара за 4 лица: шарска, стек, свинско и колбас + помфрит во Гостилница Налеј во вредност од 900 ден. по цена од 450 ден.

Цена

450 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

50%

Заштеда

450 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 28

 • Бул. Јане Сандански 118

  Одведи ме таму

  02 2450 590; 078 801 989

Добивате

Мешана скара за 4 лица: шарска, стек, свинско и колбас + помфрит

*Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.05.2021 до 15.11.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Понудата не важи од 01.08-15.08.2021 поради колективен одмор на ресторанот

Опис

Гостилница Налеј е прекрасно место каде можете да уживате во вкусна храна подготвена од вистинските гурмани, во пријатна атмосфера. 
Лоцирана во срцето на Аеродром, во близина на T.Ц Бисер, спроти Веро Маркет, Гостилница Налеј е место во кое можете да се впуштите во прекрасните вкусови на одлично подготвена скара или пак јадења од традиционалната кујна. 
Ако барате место каде храната ќе ја доживеете со сиот нејзин интензитет, ако барате место каде вашите сетила ќе доживеат комплетно задоволство, тогаш уживајте во вкусовите подготвени од вистинските гурмани во Гостилница Налеј!

За компанијата

Ние сме гостилница која нуди традиционална храна во модерен и релаксиран амбиент. Се наоѓаме во центарот на Аеродром , во близина на Бисер, а сепак затскриени од динамиката и раздвиженоста на трговскиот центар.
Ние сме место каде светлата секогаш горат за вас, каде тежнееме да создадеме една пријатна атмосфера.
А тежнееме и секој посетител да ни биде пријател.
Тежнееме кон тоа, да можете да влезете и да го нарачате "вообичаеното"..,но и да го вкусите секој новитет кој го имаме, зашто мотивот е никогаш да не згасне креативноста, таа да ни биде водилка во работата кон откривање на нови комбинации кои ќе ги задоволат вашите вкусови. Така, покрај традиционалната кујна, би можеле да понудиме и нешто ново, зачинето со нашиот сенс...
Не, не сме секогаш совршени, понекогаш во нешто и ќе згрешиме, но тоа никогаш нема да биде во квалитетот на храната – тоа е нашето мото!
Така, ако барате место каде храната ќе ја доживеете со сиот нејзин интензитет, ако барате место каде вашите сетила ќе доживеат комплетно задоволство, тогаш би можеле да проверите дали Ние можеме тоа да ви го понудиме.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.