53 ја следат оваа компанија


- 54%

Градинарска корпа 80 литри-9078

850 ден.

390 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Дијаметар: 45 cm
  • 80 литри

Рок на користење на зделката

  • Купонот може да се искористи од 31.05.2019 до 07.06.2019

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.