До 62% попуст на графики по избор: Бубамара, Жито, Ластовица, Славеј или Сон од Paper Bоx

Цена од

2250 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

2250 ден.
 • Ул. Воин Драшкоци бр. 29-1/4 Скопје

  Одведи ме таму

  072 239 392

  contact@paperbox.mk

Добивате

Графика по избор со рачно изработен линорез.

Димензии:
 • 10 cm x 10 cm (без паспарту)
 • 20 cm x 20 cm (со паспарту)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.11.2021 до 30.01.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доплата на достава: 150 денари 
 • Производот може да го подигнете од локациите на продавницата со претходно закажан термин на 072 239 392
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Со цел да се обидеме да ја сочуваме што повеќе природата, производите на Paper Box се изработени исклучиво од хартија и картон. Така со сигурност знаеме дека по нивната употреба лесно се разградуваат и не и штетат на самата природа.

Нашата приказна започна со продажба на картонски кутии, но решивме да не застанеме тука. Сите производи кои можат да бидат направени од картон и хартија се наши омилени производи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.