Нова Година во Банско (28.12 - 01.01.2020)! 4 ноќевања со појадок и вечера во двокреветна соба или апартман + новогодишна вечера + користење на СПА центар во Гранд Хотел!

Цена од

21018 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата е по лице за сместување по избор

Опции на понудата:

Double Room 21,018 ден. (339 еур)
Apartment 1 Bedroom 23,498 ден. (379 еур)

Цената вклучува:

 • 4 Ноќевања со појадок и вечера на шведска маса;
 • Новогодишна вечера на 31.12
 • Користење на финска, солена, инфра црвена и арома сауна, парна бања, амам, џакузи, релакс соба;
 • Користење на внатрешен акватоничен базен, детски базен и фитнес центар;
 • Користење на ски гардеробер, shuttle bus хотел - ски лифт - хотел;

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 28.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Попусти:
 • Дете од 0 - 1.99 години - бесплатно
 • Дете од 0-5.99 години - бесплатно
 • Дете од 6-11.99 години - 50% попуст
 • Трет Возрасен - 30% попуст
 • Минимум / максимум сместување:
 • Double standard - минимум 2 возрасни / максимум 2 возрасни + дете (0-5,99)
 • Double deluxe - минимум 2 возрасни / максимум 2 возрасни + дете (0-5,99)
 • App 1 Bedroom - минимум 2 возрасни / максимум 2 воз. + 2 деца (0-11,99) или 3 возрасни + дете (0-5,99)
 • App 2 Bedroom - минимум 4 возрасни / максимум 4 возрасни + дете (0-11,99)
 • Цената не вклучува (задолжително):
 • Tуристичка такса од 1 еур по лице на ден
 • Паркинг:
 • Паркинг - бесплатно околу хотелот (необезбеден паркинг)
 • Паркинг пред влез на хотелот - со доплата 5 еур на ден (обезбеден со камери)

Опис

Локација:

Гранд Хотел Банско се наоѓа на 150 m од центарот на Банско и 1.5 km од Гондола Лифтот.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.