Зимување во Банско, Бугарија (Јануари)! 7 ноќевања по лице со појадок и вечера во сместување и термин по избор во Гранд хотел!

Цена од

14880 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата е по лице за 7 ноќевања со појадок и вечера во сместување и термин по избор

Опции на понудата:

Double Standard 12.01-19.01.2020 14,880 ден. (240 еур)
Double Deluxe 12.01-19.01.2020 16,740 ден. (270 еур)
App 1 Bedroom 12.01-19.01.2020 19,530 ден. (315 еур)
App 2 Bedroom 12.01-19.01.2020 16,740 ден. (270 еур)
Double Standard 19.01-26.01.2020 15,190 ден. (245 еур)
Double Deluxe 19.01-26.01.2020 17,050 ден. (275 еур)
App 1 Bedroom 19.01-26.01.2020 19,840 ден. (320 еур)
App 2 Bedroom 19.01-26.01.2020 16,864 ден. (272 еур)
Double Standard 26.01-02.02.2020 16,740 ден. (270 еур)
Double Deluxe 26.01-02.02.2020 18,600 ден. (300 еур)
App 1 Bedroom 26.01-02.02.2020 21,390 ден. (345 еур)
App 2 Bedroom 26.01-02.02.2020 17,422 ден. (281 еур)

Цената вклучува:

 • 7 ноќевања со појадок и вечера на шведска маса;
 • Користење на финска, солена, инфра црвена и арома сауна, парна бања, амам, џакузи, релакс соба;
 • Користење на внатрешен акватоничен базен, детски базен и фитнес центар;
 • Користење на ски гардеробер, shuttle bus хотел - ски лифт - хотел;

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.11.2019 до 01.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Попусти:
 • Дете од 0 - 1.99 години - бесплатно
 • Дете од 0-5.99 години - бесплатно
 • Дете од 6-11.99 години - 50% попуст
 • Трет Возрасен - 30% попуст
 • Минимум / максимум сместување:
 • Double standard - минимум 2 возрасни / максимум 2 возрасни
 • Double deluxe - минимум 2 возрасни / максимум 2 возрасни + дете (0-5,99)
 • App 1 Bedroom - минимум 2 возрасни / максимум 2 воз. + 2 деца (0-11,99) или 3 возрасни + дете (0-5,99)
 • App 2 Bedroom - минимум 4 возрасни / максимум 4 возрасни + дете (0-11,99)
 • Цената не вклучува (задолжително):
 •  Tуристичка такса од 1 еур по лице на ден
 • Паркинг:
 • Паркинг - бесплатно околу хотелот (необезбеден паркинг)
 • Паркинг пред влез на хотелот - со доплата 5 еур на ден (обезбеден со камери)

Опис

Локација:

150 m од центарот на Банско и 1.5 km од Гондола Лифтот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.