Специјална понуда за зимување во Банско, Бугарија (Февруари и Март)! 3 или 4 ноќевања по лице со појадок и вечера во сместување и термин по избор во Гранд хотел!

Цена од

7750 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

8575 ден.

Попуст

10%

Заштеда

825 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • Ул. Димитар Влахов бр.18 Струмица

  Одведи ме таму

  071 307 212

  info@atlantis.com.mk

Добивате

Понудата е по лице за 3 или 4 ноќевања со појадок и вечера во сместување и термин по избор

Опции на понудата:

3 НВ во DBL Lux (19.01-22.01) 8,575 ден. (138 еур)
7,750 ден. (125 еур)
3 НВ во DBL Std (26.02-29.02) 8,556 ден. (138 еур)
5,518 ден. (89 еур)
3 НВ во DBL Lux (26.02-29.02) 9,548 ден. (154 еур)
6,510 ден. (105 еур)
3 НВ во DBL Lux (27.02-01.03) 8,990 ден. (145 еур)
8,060 ден. (130 еур)
4 НВ во DBL Lux (27.02-02.03) 11,594 ден. (187 еур)
10,478 ден. (169 еур)
3 НВ во DBL Lux (01.03-04.03) 7,874 ден. (127 еур)
6,758 ден. (109 еур)
3 НВ во App 1 Bed (01.03-04.03) 9,300 ден. (150 еур)
7,998 ден. (129 еур)
4 НВ во DBL Lux (01.03-05.03) 10,478 ден. (169 еур)
8,990 ден. (145 еур)
4 НВ во App 1 Bed (01.03-05.03) 12,400 ден. (200 еур)
10,540 ден. (170 еур)

Цената вклучува:

 • 3 или 4 ноќевања со појадок и вечера на шведска маса;
 • Користење на финска, солена, инфра црвена и арома сауна, парна бања, амам, џакузи, релакс соба;
 • Користење на внатрешен акватоничен базен, детски базен и фитнес центар;
 • Користење на ски гардеробер, shuttle bus хотел - ски лифт - хотел;

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2020 до 07.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Попусти:
 • Дете од 0 - 1.99 години - бесплатно
 • Дете од 0-5.99 години - бесплатно
 • Дете од 6-11.99 години - 50% попуст
 • Трет Возрасен - 30% попуст
 • Минимум / максимум сместување:
 • Double standard - минимум 2 возрасни / максимум 2 возрасни
 • Double deluxe - минимум 2 возрасни / максимум 2 возрасни + дете (0-5,99)
 • App 1 Bedroom - минимум 2 возрасни / максимум 2 воз. + 2 деца (0-11,99) или 3 возрасни + дете (0-5,99)
 • App 2 Bedroom - минимум 4 возрасни / максимум 4 возрасни + дете (0-11,99)
 • Цената не вклучува (задолжително):
 •  Tуристичка такса од 1 еур по лице на ден
 • Паркинг:
 • Паркинг - бесплатно околу хотелот (необезбеден паркинг)
 • Паркинг пред влез на хотелот - со доплата 5 еур на ден (обезбеден со камери)

Опис

Локација:

150 m од центарот на Банско и 1.5 km од Гондола Лифтот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.