Луксузно летно уживање во Сончев Брег (07.07-20.07.2023)! До 40% попуст на пакет од три, пет или седум All Inclusive ноќевања во сместување и термин по избор во Grand Hotel Nirvana 4*

Цена од

7502 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

11634 ден.

Попуст

36%

Заштеда

4132 ден.
 • 9 8240, 8240 Слънчев Бряг, Слънчев бряг, Bulgaria

  Одведи ме таму

  0059 879 413 513

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за пакет ноќевања во сместување по избор

Опции на понудата:

7 All Inclusive ноќевања во апартман (07.07-20.07.2023) 50,705 ден. (818 еур)
36,766 ден. (593 еур)
3 All Inclusive ноќевања во двокреветна соба (07.07-20.07.2023) 11,656 ден. (188 еур)
10,912 ден. (176 еур)
5 All Inclusive ноќевања во двокреветна соба (07.07-20.07.2023) 19,406 ден. (313 еур)
18,042 ден. (291 еур)
7 All Inclusive ноќевања во двокреветна соба (07.07-20.07.2023) 27,156 ден. (438 еур)
25,048 ден. (404 еур)
3 All Inclusive ноќевања во апартман (07.07-20.07.2023) 19,721 ден. (318 еур)
13,640 ден. (220 еур)
5 All Inclusive ноќевања во апартман (07.07-20.07.2023) 24,180 ден. (390 еур)
22,630 ден. (365 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Пакет All Inclusive ноќевања во сместување по избор
 • Користење на надворешен базен со чадор и лежалки
 • Чадор и лежалки на плажа
 • Користење на детски базен и детски анимации
 • Wi-fi

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.06.2023 до 20.07.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За закуп на соба потребно е да престојуваат минимум 2 возрасни лица
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 6.99 години на дополнително легло престојот е бесплатен сместено во двокреветна соба со две возрасни лица
 • За прво дете до 12.99 години на дополнително легло престојот е бесплатен сместено во апартман со две возрасни лица 
 • За второ и трето дете до 12.99 години сместено на дополнително легло се доплаќа 40% од цената на купонот сместено во апартман со две возрасни лица за едно ноќевање
 • За дете од 7 до 12.99 години на дополнително легло се доплаќа 5€ за едно ноќевање сместено во двокреветна соба 
 • За второ дете од 3 до 12.99 години на дополнително легло се доплаќа 50% од цената на купонот за едно ноќевање сместено во двокреветна соба
 • За дете над 13 години или трето возрасно лице на дополнително легло се доплаќа 80% од цената на купонот за едно ноќевање сместено во двокреветна соба
 • За дете над 13 години или трето возрасно лице на дополнително легло се доплаќа 60% од цената на купонот за едно ноќевање сместено во апартман
 • За единечно сместување се доплаќа 50% од 02.06 до 06.07.2023 од цената на купонот за едно ноќевање сместено во двокреветна соба
 • За единечно сместување од 06.07 до 20.07.2023 потребно е да купите 2 купони за едно ноќевање
 • За користење на паркинг се доплаќа 10€ за еден ден
 • За користење на бебешко креветче се доплаќа 2.50€ за еден ден (со претходна најава)
 • За користење на сеф на рецепција се доплаќа 2.50€ за еден ден
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.