Есенски релакс во Банско во Октомври! 59% попуст на ноќевање со појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот во The Grand Royale Hotel & Spa во вредност од 3596 ден. (58 еур) по цена од 1488 ден. (24 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Есенски релакс во Банско во Октомври! 59% попуст на ноќевање со појадок, ручек и вечера + користење на СПА центарот во The Grand Royale Hotel & Spa во вредност од 3596 ден. (58 еур) по цена од 1488 ден. (24 еур)

Цена

1,488 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,596 ден.

Попуст

59%

Заштеда

2,108 ден.

Купени : 118

 • Todorini ochi 3 Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 749 960 44, +359 0884 646 015, +359 887 882 558, +359 887 882 748

 • reservations@grandroyale.bg

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок, ручек и вечера во еднособен апартман
 • Користење на СПА центарот (сауна, ароматична сауна, парна бања, релакс зона, голем стоплен базен, фитнес)
 • Детско катче
 • Паркинг (во зависност од слободните места)
 • Wi-Fi Интернет достапен во целиот хотел
 • Туристичка такса и данок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.10.2018 до 31.10.2018
 • Потребно е да прикажете испечатени купони при пристигнување во хотелот
 • Понудата важи за едно лице во еднособен апартман при минимум сместени двајца возрасни
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Пред да купите купонот задолжително информирајте се за слободни места на телефонскиот број на хотелот 0749/960 44 или 0884 646 015 од 09:00 до 17:00 часот или на e-mail адреса на хотелот: reservations@grandroyale.bg
 • Во понудата не е вклучено: користење на џакузи, хамам, масажи и процедури за разубавување
 • Појадокот, ручекот и вечерата се на шведска маса или на база сет мени зависно од исполнетоста на хотелот.
 • Во ручекот и вечерата не се вклучени бесплатни пијалоци
 • На денот на пристигнување се започнува со вечера, а со ручек на денот на заминување
 • Максимално сместување во апартман со една спална соба е: 2-ца возрасни и 2 деца до 12.99г. или 3-ца возрасни и 1 дете до 12.99г.
 • Ноќевање за дете до 2.99 г е бесплатно
 • Доплати:
 • За прво дете од 3 до 12.99г. сместено на дополнителен кревет се доплаќа 11 евра за FB ноќевање + СПА
 • За второ дете од 3 до 12.99г. сместено на дополнителен кревет се доплаќа 12 евра за FB ноќевање + СПА
 • За трет возрасен и дете над 13 години на дополнителен кревет се доплаќа 17 евра за FB ноќевање + СПА
 • Сите доплати се прават на лице место во хотелот
 • Доколку не пристигнете на направената резервација или истата ја откажете на денот на пристигнувањето, купоните не може да се рефундираат
 • Задолжително е да прикажете исечатен купон на рецепција во хотелот
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена

Опис

Grand Royale Apartment Complex & SPA се наоѓа во Банско, во близина на жичарата и на само неколку километри од ски терените. Во подножјето на планината Пирин, Grand Royale Apartment Complex & SPA им нуди на своите гости не само прекрасен поглед, но и релаксирачки престој со сите погодности само на повик. Собите се просторни и светли, прилагодени на сите потреби и желби неопходни за убав одмор, за да се чувствувате одморени и енергични на крајот на вашиот престој. Во склоп на хотелот има лоби и пура бар.

Салата за конференции е доволна за 120 луѓе и е погодна за тренинзи, семинари, презентации, тим – билдинг и останати бизнис настани. Ресторанот може да смести 150 гости и е погоден за свадби, официјални вечери и други свечености.

Спа центарот „Елементи“ нуди одлични услови за релаксација: внатрешен базен, добро опремена фитнес сала, сауна и парна бања, џакузи, амам спа и голем избор на масажи и процедури за вашето физичко и духовно здравје. За децата има посебна соба со игри, каде што тие можат да уживаат во забавни активности.

За страствените скијачи хотелот нуди редовен превоз до и од жичарата како и просторна гардероба каде можат да ја сместат својата скијачка опрема. Љубителите на планината можат да ги искористат организирате локални екскурзии до интересните обележја и пикници за време на топлите периоди од годината.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ