Уживај во Банско во Декември! До 31% попуст на ноќевање со појадок или појадок и вечера по избор + користење на СПА центар во The Grand Royale Hotel & Spa

Цена од

1736 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2232 ден.

Попуст

22%

Заштеда

496 ден.

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор

Опции на понудата:

1 BB ноќевање за едно лице (за престој во денови од понеделник до четврток) 2,232 ден. (36 еур)
1,736 ден. (28 еур)
1 HB ноќевање за едно лице (за престој во денови од понеделник до четврток) 3,596 ден. (58 еур)
2,480 ден. (40 еур)
1 BB ноќевање за едно лице (за престој во денови од петок до недела) 2,666 ден. (43 еур)
1,860 ден. (30 еур)
1 HB ноќевање за едно лице (за престој во денови од петок до недела) 3,782 ден. (61 еур)
2,604 ден. (42 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок или појадок и вечера по избор
 • Користење на СПА центарот (сауна, арома сауна, парна бања, релакс зона, џакузи, лакониум, базен, фитнес)
 • Детско катче 
 • Паркинг (во зависност од слободните места)
 • Wi-Fi Интернет достапен во целиот хотел
 • Туристичка такса и данок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2022 до 22.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да купите купонот задолжително информирајте се за слободни места на e-mail [email protected] или на 0749/960 44, 0884 646 015 (08:00 - 17:00 часот)
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да прикажете испечатени купони при пристигнување во хотелот
 • Понудата важи за едно лице во еднособен апартман при минимум сместени двајца возрасни
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Во понудата не е вклучено: хамам, масажи и третмани за разубавување
 • Појадокот, ручекот и вечерата се на шведска маса или на база сет мени зависно од исполнетоста на хотелот
 • Во ручекот и вечерата не се вклучени бесплатни пијалоци
 • Максимално сместување во апартман со една спална соба е: 3 возрасни лица со едно дете до 12 години или две возрасни лица со две деца до 12 години
 • Понудата започнува со вечера на денот на пристигнување и завршува со појадок на денот за заминување (доколку престојувате на база на HB)
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Доплати (директно во хотелот):

 • За дете до 2 години престојот е бесплатен
 • За едно дете од 3 до 12.99г. сместено на дополнителен кревет на база BB престојот е бесплатен, на база HB доплаќа 8 € за едно ноќевање
 • За две деца од 3 до 12.99г. сместено на дополнителен кревет на база BB се допќања 13 €, на база HB доплаќа 23 € за едно ноќевање
 • За дете над 13 години или трето возрасно лице сместено на дополнителен кревет се доплаќа 18 € на база BB и 28 € на база HB за едно ноќевање
 • За единечно сместување се доплаќа 15 € за едно ноќевање 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.