Зима во Банско! До 10% попуст на ноќевањe во сместување по избор: студио, апартман со една или две спални во Hotel Grand Montana

РАСПРОДАДЕНО

Зима во Банско! До 10% попуст на ноќевањe во сместување по избор: студио, апартман со една или две спални во Hotel Grand Montana

Цена

2,604 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,883 ден.

Попуст

10%

Заштеда

279 ден.

Добивате

Едно ноќевање во сместување по избор:

 • Ноќевање во студио (до 2 лица), цена: 2604 ден. (42 еур)
 • Ноќевање во апартман со една спална соба (до 4 лица), цена: 3348 ден. (54 еур)
 • Ноќевање во апартман со две спални соби (до 6 лица), цена: 4898 ден. (79 еур)

Понудата вклучува:

 • Користење на СПА центарот: базен, сауна
 • Осигурување
 • Интернет пристап
 • Транспорт до гондолата
 • Туристичка такса

*Понудата се однесува за наем на цел апартман

*Понудата важи за термин: 01.12-27.12.2017 и 04.01-15.04.2018


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2017 до 15.04.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби во хотелот преку email booking@propertymanagement.bg и во Subject задолжително е да го наведете името на хотелот за кој сакате да резервирате
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Чистењето на собите е секој ден, а постелнината се менува на 3 дена
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот "Grand Montana" се наоѓа во градот Банско, на 600 метри од гондолата.
Хотелот располага со студиа и апартмани со една и две спални.

 • Студиото се состои од една просторија, со спална и кревет кој се отвара по потреба како и целосно опремена кујна. Бања со туш кабина и тоалет. Максимален капацитет - 2 +1 лица.
 • Апартманот со една спална располага со две простории, една спална и кревет кој се отвара по потреба како и целосно опремена кујна. Бања со туш кабина и тоалет. Максимален капацитет - 2 + 2 лица.
 • Апартманот со две спални располага со три простории, две спални и кревет кој се отвара по потреба како и целосно опремена кујна. Бања со туш кабина и тоалет. Максимален капацитет - 4 + 2 лица.

 Апартманите се опремени со:

 • Кабловска телевизија
 • Телевизор
 • Сеф
 • DVD плеер / MP3
 • Fрижидер
 • Шпорет
 • Кафе машина
 • Електричен апарат за топла вода
 • Микробранова печка
 • Садови
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Бања со туш кабина
 • Фен за коса
 • Балкон
 • Чистење и одржување на соба - секој ден
 • Промена на постелнина - секои 3 дена

Хотелска услуга:

 • Ресторан
 • Лоби бар
 • Лифт
 • Паркинг
 • Прием 24 часа
 • Сеф на рецепција
 • Перална
 • Фитнес
 • Сауна
 • Џакузи
 • СПА
 • Затворен базен
 • Транспорт до лифт (зимска сезона)
 • Сала за чување на ски опрема
 • Безжичен интернет
 • Сместување
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ