24ти Maj во Грција (24.05-26.05.2019)! Тридневен аранжман од 2 ноќевања во Вила Brothes, Неа Потидеа + автобуски превоз по цена од 3700 ден. (59 еур.)

 • ул. Димитрија Чуповски бр.26 (спроти гимназија Јосип Броз Тито)

  Одведи ме таму

  076361634

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • 2 ноќевања во апартмани во Неа Потидеа – вила “Brothers”
 • Превоз со високотуристички автобус на наведената релација  
 • Организација на патувањето, придружник (пратител) на групата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2019 до 23.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот потребно е да контактирате до агенцијата по телефон или е-маил, со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За ова патување важат Општите услови за патување на СКТМ
 • Едно лице може да купи повеќе купони
 • Во цената не е вклучено:
 • Патничко и здравствено осигурување
 • Деца до 6 години плаќаат само превоз 25 евра
 • Деца од 06-12 години на стандардно легло имаат 20% попуст
 • Користење само автобуски превоз чини 35 евра за возрасни, 25 евра за деца од 02-12 години
 • За сопствен превоз се одбива 10 евра од цената
 • Потребен минимум број патници за превоз - 40 лица       

Опис

Програма:

24.05.2019 Скопје – Халкидики

Состанок на групата споти фонтана парк, кај старо матично во 04:30ч, поаѓање за Р. Грција во 05:00ч. Патувањето е преку граничниот премин Богородица, до Неа Потидеа.

25.05.2019 Халкидики

Слободен ден за индивидуални активности.

26.05.2019 Халкидики – Скопје

Слободно време до поаѓање за Скопје во 15:00ч локално време. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.