Летување во Агија Тријада, Грција (Јуни)! До 20% попуст на пакет од три, четири или седум ноќевања со појадок и вечера во термин по избор во Хотел Санта Бич од IGUANA Travel

Цена од

10664 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

13330 ден.

Попуст

20%

Заштеда

2666 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е по лице за број на ноќевања и термин по избор 

Опции на понудата:

3 HB ноќевања (03.06-06.06.2023) 13,330 ден. (215 еур)
10,664 ден. (172 еур)
3 HB ноќевања (10.06-13.06.2023) 15,314 ден. (247 еур)
12,090 ден. (195 еур)
3 HB ноќевања (17.06-20.06.2023) 16,430 ден. (265 еур)
13,082 ден. (211 еур)
3 HB ноќевања (24.06-27.06.2023) 15,314 ден. (247 еур)
12,090 ден. (195 еур)
4 HB ноќевања (06.06-10.06.2023) 17,050 ден. (275 еур)
13,702 ден. (221 еур)
4 HB ноќевања (13.06-17.06.2023) 19,530 ден. (315 еур)
15,686 ден. (253 еур)
4 HB ноќевања (20.06-24.06.2023) 21,390 ден. (345 еур)
17,236 ден. (278 еур)
4 HB ноќевања (27.06-01.07.2023) 22,010 ден. (355 еур)
17,732 ден. (286 еур)
7 HB ноќевања (10.06-17.06.2023) 35,030 ден. (565 еур)
27,900 ден. (450 еур)
7 HB ноќевања (13.06-20.06.2023) 36,270 ден. (585 еур)
28,954 ден. (467 еур)
7 HB ноќевања (20.06-27.06.2023) 36,890 ден. (595 еур)
29,450 ден. (475 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.06.2023 до 27.06.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 3,99 години сместувањето е бесплатно
 • За прво дете над 4 години се доплаќа 50% од цената на купонот
 • За второ дете над 4 години се доплаќа 25 € за едно ноќевање
 • За трето возрасно лице се доплаќа 70% од цената на купонот
 • Сите доплати се прават директно во агенцијата

Опис

Хотелот е лоциран на самата плажа, веднаш до морето. Истиот е целосно реновиран во 2018 година. Хотелот располага со сопствен паркинг, голем ресторан, кафе бар и базен, како и сопствена плажа со чадори и лежалки.  

Секоја соба располага со:

 • WC
 • TV
 • Мал фрижидер
 • Тераса со поглед на море
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.