Одмор во Калитеа, Грција (Јули и Август)! 9 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Memfis

Цена од

24120 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ул. Димитрија Чуповски бр.26 (спроти гимназија Јосип Броз Тито)

  Одведи ме таму

  076361634

Добивате

Понудата е за наем на апартман за сместување и термин по избор

Опции на понудата:

Трикреветно студио (23.06 - 02.07.2019) 24,120 ден. (389 еур)
Четирикреветно студио (23.06 - 02.07.2019) 24,740 ден. (399 еур)
Трикреветно студио (02.07 - 11.07.2019) 26,600 ден. (429 еур)
Четирикреветно студио (02.07 - 11.07.2019) 27,220 ден. (439 еур)
Трикреветно студио (11.07 - 20.07.2019) 29,700 ден. (479 еур)
Четирикреветно студио (11.07 - 20.07.2019) 30,320 ден. (489 еур)
Трикреветно студио (20.07 - 29.07.2019) 32,800 ден. (529 еур)
Четирикреветно студио (20.07 - 29.07.2019) 33,420 ден. (539 еур)
Трикреветно студио (29.07 - 07.08.2019) 32,800 ден. (529 еур)
Четирикреветно студио (29.07 - 07.08.2019) 33,420 ден. (539 еур)
Трикреветно студио (07.08 - 16.08.2019) 32,800 ден. (529 еур)
Четирикреветно студио (07.08 - 16.08.2019) 33,420 ден. (539 еур)
Трикреветно студио (16.08 - 24.08.2019) 29,080 ден. (469 еур)
Четирикреветно студио (16.08 - 24.08.2019) 29,700 ден. (479 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.06.2019 до 23.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација.
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување.
 • Користењето на WiFi е бесплатно
 • Во апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години
 • Доплати:
 • За превоз се доплаќа: 35 еур. за возрасни, 25 еур. за деца од 2 до 12 години, деца до 2 години бесплатно (директно во агенцијата)
 • За туристичка такса се доплаќа 0,5 еур. по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Сместувањето во апартманите е во 14:00 ч. (по локално време)
 • Напуштање на апартманите е во 09:00 ч. (по локално време)
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место
 • За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите
 • Задолжително е патничко осигурување

Опис

 • Локација: Во центарот на Калитеа.
 • Сместување: Трикреветни и четирикреветни студиа.
 • Опрема: Студиа - опремена кујна, бања, ТВ, тераса. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.