Сончање, одмор и уживање во Офринио Бич, Грција (11.09-08.10.2023)! 10% попуст на ноќевање за 2, 3 или 4 лица во сместување по избор во Vryzas Resort, Кавала

Цена од

2511 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2790 ден.

Попуст

10%

Заштеда

279 ден.

Добивате

Понудата е за наем на сместување за број на лица по избор

Опции на понудата:

Ноќевање во Superior Seaview Apatment за 3 лица 5,270 ден. (85 еур)
4,743 ден. (77 еур)
Ноќевање во Superior Seaview Apatment за 4 лица 5,580 ден. (90 еур)
5,022 ден. (81 еур)
Ноќевање во Standard Seaview/Mountainview Apartment за 3 лица 4,526 ден. (73 еур)
4,073 ден. (66 еур)
Ноќевање во Standard Seaview/Mountainview Apartment за 4 лица 4,836 ден. (78 еур)
4,352 ден. (70 еур)
Ноќевање во Ground floor Studio за 2 лица 2,790 ден. (45 еур)
2,511 ден. (41 еур)
Ноќевање во Ground floor Studio за 3 лица 3,410 ден. (55 еур)
3,069 ден. (50 еур)

Понудата е за наем на сместување за број на лица по избор

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2023 до 08.10.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За дете до 2 години престојот е бесплатен 
 • За дополнително лице се доплаќа 8 € за престој во Superior Seaview Apatment
 • За престој во Ground floor Studios и Standard Seaview/Mountainview Apartment не постои можност за престој на дополнително лице 
 • Сите доплати се прават директно во хотелот

Опис

Superior Seaview Apatment имаат 2 спални соби со брачни кревети, дневна соба со целосна опрема кујна и балкон со поглед на море. Софата во дневната соба е претворена во брачен кревет. 

Standard Seaview Apartment имаат 2 спални соби со брачни кревети, дневна соба со целосна опрема кујна и балкон со поглед на море.

Standard Mountainview Apartment имаат 2 спални соби, едната со брачен кревет и другиот со два самци, дневна со комплетна опрема кујна и поглед на море балкон.

Double ground floor Studios има еден брачен кревет и комплетна опремена кујна (во истиот простор) и бања

Tripple ground floor Studios има еден брачен кревет, една софа и целосна опрема кујна (во истиот простор) и бања

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.