12 ја следат оваа компанија


Green Care (240 таблети)

1046 ден.

Шифра:

FL0068

Опис

Додаток во исхраната Основната состојка на производот Green Care е луцерката која има големата количина на хлорофил. Таа содржи повеќе витамини (C, D, E, K, B), бета каротен, минерали (калциум, железо, калиум, фосфор) и есенцијални амино-киселини. Дозирање: 4-8 таблети наден или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 60 СОСТАВ 500 мг Лист од луцерка, 25 мг Магнезиум ВНИМАНИЕ! По подолга употреба од 3 месеци, направете пауза во период од 1 месец! Лица кои земаат антикоагуланти, треба да се консултираат со лекар пред употреба на производи кои содржат витамин К! Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.