3 ја следат оваа компанија


Grey anatomic Relax - анатомски папучи Relax

890 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Модел RELAX е анатомска папуча за нежни акупресурни масажи

Во текот на производниот процес на папучата користени се знаења од рефлексологија на табаните со цел да во текот на носењето на RELAX моделот, со нежни масажи, се стилулира физичката и менталната кондиција

Со редовно носење може позитивно да се влијае на:

 • општиот умор
 • неспиеност
 • координација на движењата
 • грчеви во мускулите
 • физички стрес
 • болки во р’бетниот столб
 • зголемено потење и слаба циркилација

RELAX папучата е изработена од мек PVC материјал и овозможува лесно одржување и хигиена на стопалата

Достапни бои:

 • Црна (машка)
 • Црна (женска)
 • Бела (женска)

Достапни големини: (двоброј)

Женски: 35-36 / 37-38 / 39-40

Машки: 39-40 / 41-42 / 43-44 / 45-46

GREY

Уметност во секој чекор!

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари
 • Доставата под таа сума изнесува 150 ден.
 • Време потребно за достава: 2-4 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 075 274 822 , 047 512 133
 • Види ја продавницата на "Farma Tiva - Bitola" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Farma Tiva - Bitola"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Farma Tiva - Bitola е млада веледрогерија која се занимава со увоз-извоз, дистрибуција и продажба на анатомски обувки, медицински потрошен материјал, козметички производи, диететски суплементи, восочни облоги и други фармацевтски производи. Нашата мисија е квалитетен производ, на квалитетен начин до крајниот задоволен потрошувач.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.