Неодоливи слатки вкусови! 51% попуст на вафла (Nuttela, Milka Орео, Black Forest или Баунти) + кафе по избор од Griddy House во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Неодоливи слатки вкусови! 51% попуст на вафла (Nuttela, Milka Орео, Black Forest или Баунти) + кафе по избор од Griddy House во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 89

 • Ул. 23 Октомври 18а / 12

 • 076 910 290

 • griddyhouse@ymail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 23:00 Саб: 10:00 - 23:00

Добивате

Вафла + кафе по избор: 

 • Nuttela (нутела, банана и плазма) вафла + кафе, цена: 200 ден. 99 ден.
 • Milka Oreo (бел крем, milka чоколадо, орео кекс, цоколадни трошки и прелив, шлаг) + кафе, цена: 200 ден. 99 ден.
 • Black forest вафла + кафе, цена: 200 ден. 99 ден.
 • Баунти вафла + кафе, цена: 200 ден. 99 ден.

*Достапни кафиња: еспресо, макијато, капучино


Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.08.2017 до 31.10.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација
 • Понудата може да се користи и "за носење" и за во ресторанот.
 • Од 25.08 до 31.08.2017 ресторанот ќе работи од 12:00 до 22:00 часот

Опис

Уживајте во прекрасниот амбиент и неодолива храна и пијалоци!

Со модерен амбиент и опуштена атмосфера, Griddy House е место во кое можете да ги задоволите сите сетила. Одберете палачинка, вафла или пак кафе. Доколку сте љубител на здравите пијалоци, во Griddy House уживајте во неодоливите Smoothie вкусови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ