55 ја следат оваа компанија


- 67%

Griffin USB кабел за Android или IOS мобилен телефон со должина по избор

89 ден.

29 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

  • Универзален USB кабел за Android тип B или iPhone телефон
  • Должина: 1 метар, 2 метри или 3 метри
  • Висококвалитетен USB кабел

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.