46 ја следат оваа компанија


GRIFO Електричен млин за овошје DMS 18 + 1 година гаранција

27990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии : 1040 х 550 х  900 mm
 • Погон : електричен
 • Можност за одвојување на рачките од грозјето
 • Производител: Grifo
 • Потекло: Италија
 • Електричен млин за грозје направен од емајлиран челик. Неговото функционирање е автоматизирано благодарение на моторот монтиран на страната, кој ги придвижува сите различни механизми: ролерите за дробење, вратилото за одвојување на стеблата од грозјето и мешалка.
 • Решетката е направена од не’рѓосувачки челик, додека ролерите и запчаниците се целосно изработени од пластика. Ролерите исто така се прилагодливи благодарение на специјалните потпори.
 • Висококвалитетните материјали што се користат за изработка на оваа машина гарантираат нејзина цврстина и издржливост.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.