46 ја следат оваа компанија


GRIFO Рачен млин за овошје 950 x 600 mm + 1 година гаранција

8999 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Материјал на изработка: ЕМАЈЛИРАН ЧЕЛИК
 • Ножеви: ИНОКС
 • Димензии : 950 x 600 mm
 • Производител: ГРИФО- Италија

Машина за дробење и преработка на овошје без јадро, совршена за јаболка. Ова е најголемата рачно управувана машина во целиот асортиман на Грифо. Изработката на бункерот е од емајлиран челик, носилките исто така се направени од емајлиран челик. Ножевите се изработени од не’рѓосувачки челик и овозможуваат брзо кршење и мелење на овошјето. Направен со користење само на високо квалитетни материјали со цел да се обезбеди издржливост на млинот и сигурност на лицата кои ја употребуваат.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.