53 ја следат оваа компанија


- 40%

Сет за скара нож + вилушка

250 ден.

150 ден.

Опис

Карактеристики:

  • Грил сет нож + виљушка
  • Материјал: Нерѓосувачки челик
  • Должина: 40 cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.