80% попуст на ултразвучно чистење на забен камен, чистење на гингивални џебови и полирање на заби во ПЗУ Д-р Грижу во вредност од 2000 дeн. по цена од 390 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

80%

Заштеда

1610 ден.

Преостанато време

Купени: 8

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Костурски херои бр. 2б (старо: ул. 29ти ноември)

  Одведи ме таму

  070 677 920

Добивате

Ултразвучно чистење на забен камен, чистење на гингивални џебови, полирање на заби

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.09.2019 до 10.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Работно време: пон-пет (08:00 до 13:00 часот и од 17:00 до 20:00 часот)

Опис

За здрави и цврсти заби со блескава насмевка! 

Во склоп на ординацијата нудиме и други услуги:  

 • Сите видови на пломби, меѓу кои и најсовремени порцелански пломби
 • Изработка на сите видови коронки, мостови и протези
 • Превенција на кариес кај деца
 • Систематски контролни прегледи кај возрасни и деца
 • Белеење на заби без ласер со метода што го очистува забното ткиво со специјални средства за избелување на забите
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.