86% попуст на модерна кошула за деца од 2 до 8 год. по избор: бела кошула, сива кошула, тегет кошула со точки или црно бела кошула со цветчиња во вредност од 700 ден. по цена од 99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

86% попуст на модерна кошула за деца од 2 до 8 год. по избор: бела кошула, сива кошула, тегет кошула со точки или црно бела кошула со цветчиња во вредност од 700 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

86%

Заштеда

601 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4

 • Ул. Лермонтова 3/6 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02/3299444; 02/3232145

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

 • Бела кошула со вез (2-4 год), цена: 700 ден. 99 ден.
 • Бела кошула со вез (4-6 год), цена: 700 ден. 99 ден.
 • Бела кошула со вез (6-8 год), цена: 700 ден. 99 ден.
 • Сива кошула (2-4 год), цена: 700 ден. 99 ден.
 • Сива кошула (4-6 год), цена: 700 ден. 99 ден.
 • Сива кошула (6-8 год), цена: 700 ден. 350 ден.
 • Тегет кошула со точки (2-4 год), цена: 700 ден. 99 ден.
 • Тегет кошула со точки (4-6 год), цена: 700 ден. 99 ден.
 • Црно бела кошула со цветчиња (2-4 год), цена: 700 ден. 99 ден.
 • Црно бела кошула со цветчиња (4-6 год), цена: 700 ден. 99 ден.
 • Црно бела кошула со цветчиња (6-8 год), цена: 700 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2018 до 30.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова 3/6, до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот, тел. 02/32 32 145)

Опис

Облеката е изработена од уникатни природни материјали со цел секое слатко девојче да се чувствува истовремено прекрасно и пријатно.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ