86% попуст на модерно парче облека за деца од 2 до 8 год. по избор: карирана или бела сукњичка во вредност од 700 ден. по цена од 99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

86% попуст на модерно парче облека за деца од 2 до 8 год. по избор: карирана или бела сукњичка во вредност од 700 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

86%

Заштеда

602 ден.

Купени : 3

 • Ул. Лермонтова 3/6 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02/3299444; 02/3232145

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

 • Карирана сукњичка (2-4 год), цена: 700 ден. 99 ден.
 • Карирана сукњичка (6-8 год), цена: 700 ден. 99 ден.
 • Бела сукњичка (6-8 год), цена: 700 ден. 99 ден.
 • Бела сукњичка (2-4 год), цена: 700 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2018 до 30.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од канцелариите на Grouper на ул. Лермонтова 3/6, секој работен ден од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)

Опис

Облеката е изработена од уникатни природни материјали со цел секое слатко девојче да се чувствува истовремено прекрасно и пријатно.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ