Одмор во Халкидики - Ханиоти (16.06 -18.08.2018)! Пакет од 9 ноќевања во сместување и термин по избор + вклучен автобуски превоз во Вила Орфеас

РАСПРОДАДЕНО

Одмор во Халкидики - Ханиоти (16.06 -18.08.2018)! Пакет од 9 ноќевања во сместување и термин по избор + вклучен автобуски превоз во Вила Орфеас

Цена

12,338 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

13,709 ден.

Попуст

10%

Заштеда

1,371 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 9 ноќевањa во сместување и термин по избор, во Вила Орфеас - Ханиоти:

Двокреветна соба:

 • Термин: 16.06-25.06.2018, цена: 12 338 ден.
 • Термин: 25.06-04.07.2018, цена: 14 198 ден.
 • Термин: 04.07-13.07.2018, цена: 16 058 ден.
 • Термин: 13.07-22.07.2018, цена: 17 298 ден.
 • Термин: 22.07-31.07.2018, цена: 17 298 ден.
 • Термин: 31.07-09.08.2018, цена: 17 298 ден.
 • Термин: 09.08-18.08.2018, цена: 16 058 ден.

Трокреветна соба:

 • Термин: 16.06-25.06.2018, цена: 12 958 ден.
 • Термин: 25.06-04.07.2018, цена: 14 818 ден.
 • Термин: 04.07-13.07.2018, цена: 16 678 ден.
 • Термин: 13.07-22.07.2018, цена: 17 918 ден.
 • Термин: 22.07-31.07.2018, цена: 17 918 ден.
 • Термин: 31.07-09.08.2018, цена: 17 918 ден.
 • Термин: 09.08-18.08.2018, цена: 16 678 ден.

Доплати:

 • Превоз за дете од 2 год. - 11.99 год - 1550 ден.
 • Превоз за возрасен - 2170 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.06.2018 до 18.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време последниот ден
 • Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 05:00 часот. Враќање последниот ден во пладневните часови!
 • Цените се дадени по лице за 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
 • Бесплатно сместување за трето лице во трокреветна соба, доплата само за превоз
 • Доплати:
 • За дете до 1.99 години сместувањето и автобускиот превоз се бесплатни 
 • Автобуски превоз за дете 02-11.99 год - 1550 ден.
 • Автобуски превоз за трето возрасно лице - 2170 ден.
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

ВИЛА ОРФЕАС

Вилата се наоѓа во мирниот дел на Ханиоти, оддалечена 7 мин. од центарот на Ханиоти и 5 мин. од песочната плажа. Располага со убаво уредени двокреветни (два кревети и фотеља) и трокреветни студија на прв и втор кат. Сите студија се опремени со бања, комплетна кујна, ТВ, клима уред (вклучен во цена), пространи тераси.

ХАНИОТИ

Познато Грчко летувалиште, сместено на внатрешната страна на полуостровот Касандра во областа Халкидики. Се наоѓа на 100 км од Солун и претставува едно од најубавите туристички места на првиот крак. Го карактеризираат преубави песочни плажи, опкружени со бујна медитеранска вегетација, со кристално чиста и топла вода. Покрај преубавите плажи, шеталиштата покрај море, главниот плоштад како центар на сите случувања, тука се и многубројните таверни, ресторани, пицерии, пабови, кафетерии и дискотеки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ