Одмор во Халкидики (16.06 - 25.08.2018)! Пакет од 9 ноќевања во сместување и термин по избор + вклучен автобуски превоз во Вила Флегос - Фурка

РАСПРОДАДЕНО

Одмор во Халкидики (16.06 - 25.08.2018)! Пакет од 9 ноќевања во сместување и термин по избор + вклучен автобуски превоз во Вила Флегос - Фурка

Цена

11,098 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

12,331 ден.

Попуст

10%

Заштеда

1,233 ден.

Купени : 2

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 9 ноќевањa во сместување и термин по избор, во Вила Флегос - Фурка:

Трокреветна соба:

 • Термин: 16.06-25.06.2018, цена: 11 098 ден.
 • Термин: 25.06-04.07.2018, цена: 12 958 ден.
 • Термин: 04.07-13.07.2018, цена: 14 818 ден.
 • Термин: 13.07-22.07.2018, цена: 16 058 ден.
 • Термин: 22.07-31.07.2018, цена: 16 058 ден.
 • Термин: 31.07-09.08.2018, цена: 16 058 ден.
 • Термин: 09.08-18.08.2018, цена: 14 818 ден.

Четирикреветна соба:

 • Tермин: 16.06-25.06.2018, цена: 11 718 ден.
 • Tермин: 25.06-04.07.2018, цена: 13 578 ден.
 • Tермин: 04.07-13.07.2018, цена: 15 438 ден.
 • Tермин: 13.07-22.07.2018, цена: 16 678 ден.
 • Tермин: 22.07-31.07.2018, цена: 16 678 ден.
 • Tермин: 31.07-09.08.2018, цена: 16 678 ден.
 • Tермин: 09.08-18.08.2018, цена: 15 438 ден.

Доплати:

 • Превоз за дете од 2 год. - 11.99 год, цена: 1550 ден. (25 eur)
 • Превоз за возрасен, цена: 2170 ден. (35 eur)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.06.2018 до 25.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време последниот ден
 • Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 05:00 часот. Враќање последниот ден во пладневните часови!
 • Цените се дадени по лице за 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
 • Сместувањето е во трикреветна или четирикреветна соба
 • За трето и четврто лице сместувањето е бесплатно, доплата само за автобуски превоз
 • За дете до 1.99 години сместувањето и автобускиот превоз се бесплатни 
 • Доплати:
 • Автобуски превоз за дете 02-11.99 год - 1550 ден.
 • Автобуски превоз за трето или четврто возрасно лице - 2170 ден.
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

ВИЛА ФЛЕГОС

Вилата е голем комплекс во форма на поврзани хациенди, кои во својот состав брои повеќе различки студија и апартмани. Опкруженоста со зеленило, близината на градскиот плоштад, шеталиштето и плажата, "Флегос" го карактеризира како интересен објект за сите потенцијални гости. Сите студија се комплетно опремени со потребните содржини од мебел, ТВ, клима уред, тоалет, мини-кујна... Широките балкони ориентирани кон убаво средениот двор, опремени со гарнитура за седење, даваат навистина пријатен впечаток со поглед кон околината, за време на престојот.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.