Август и Септември во Платамона! 10% попуст на 9 ноќевања во Villa Dimitris во сместување и термин по избор + вклучен автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Август и Септември во Платамона! 10% попуст на 9 ноќевања во Villa Dimitris во сместување и термин по избор + вклучен автобуски превоз

Цена

9,858 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

12,958 ден..

Попуст

24%

Заштеда

3,100 ден..

Купени : 4

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 9 ноќевањa во сместување и термин по избор, во Вила Димитрис - Платамона:

Студио за 3 лица

 • Термин 17.08-26.08.2018, цена: 14 198 ден. 12 778 ден.
 • Термин 26.08-04.09.2018), цена: 12 958 ден. 9858 ден.
 • Термин 04.09-13.09.2018), цена: 11 718 ден. 10 546 ден.
 • Термин 13.09-22.09.2018), цена: 10 478 ден. 9430 ден.

Апартман за 4 лица

 • Термин 17.08-26.08.2018), цена: 14 818 ден. 13 336 ден.
 • Термин 26.08-04.09.2018), цена: 13 578 ден. 12 220 ден.
 • Термин 04.09-13.09.2018), цена: 12 338 ден. 11 104 ден.
 • Термин 13.09-22.09.2018), цена: 11 098 ден. 9988 ден.

Доплати:

 • Превоз за дете од 2-11.99, цена: 1550 ден.
 • Превоз за возрасен, цена: 2170 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.08.2018 до 22.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време последниот ден
 • Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 06:00 часот. Враќање последниот ден во пладневните часови!
 • Цените се дадени по лице за 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
 • Сместувањето е во трикреветна или четирикреветна соба
 • За трето и четврто лице сместувањето е бесплатно, доплата само за автобуски превоз
 • За дете до 1.99 години сместувањето и автобускиот превоз се бесплатни 
 • Доплати:
 • Автобуски превоз за дете 02-11.99 год - 1550 ден.
 • Автобуски превоз за трето или четврто возрасно лице - 2170 ден.
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

НЕА ПАНТЕЛЕИМОН
Едно од најпознати летувалишта на олимписката ривиера на само 3 часа од Скопје секако дека е Платамона и нејзиното познато место Неа Пантелеимон. Се наоѓа на 70 км. од Солун. Голема песочна плажа, кристално чисто море, природна убавина спој планина и море сместено во прегратките на планината Олимп, претставува прекрасна комбинација за идеален фамилијарен одмор.

ВИЛА ДИМИТРИС
Вилата се наоѓа на само 2 мин. од песочната плажа во Неа Пантелеимон. Располага со убаво уредени трокреветни и четворокреветни студија. Сите студија се опремени со бања, комплетна кујна, ТВ, клима уред (вклучен во цена), тераса. Вилата се наоѓа во мирен дел,опкружена со зеленило и со двор од преку 3.000м. како и свој сопствен паркинг. 

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ