53 ја следат оваа компанија


GRUNLUFT Прочистувач на воздух VK-6080B + 1 година гаранција

4490 ден.

Опис

GRUNLUFT Прочистувач на воздух VK-6080B + 1 година гаранција

  • Моќност: 35 W
  • Простор на прочистување: 15-18 m2
  • Kaпацитет: 150 m3/h
  • Ниво на звучност: 28-49 dB
  • Опремен со хепа филтер со активен јаглен, 4 нивоа на вентилатпрот, индикатор за чистина на воздухот, тајмер
  • Димензии: 215 х 365 mm
  • 1 година гаранција

Компактниот модел VK6080 има капацитет на прочистување од 150m3/h и е наменет за простории до 18m2. Идеален е за спални или детски соби, како и за канцеларии и помали работни простории. Има три брзини на работа, Smart Timer преку кој може да ја подесите работата на прочистувачот, индикатор за промена на филтер и сензор за квалитет на воздухот кој го детектира и покажува квалитетот на атмосферскиот воздух, во реално време.

Grunluft прочистувачите отстрануваат 99,9% од штетните честички. Направени се по германска технологија, имаат исклучителен дизајн, опремени се со најсовремени технички решенија и одлично се вклопуваат во секој животен или работен простор

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.