Магична вечер со колоритен концерт на маестро Andre Rieu (17.06.2018)! Еднодневен аранжман + влезница за концертот на Andre Rieu со вклучен автобуски превоз по цена од 4900 ден. (79 еур) во Софија, Бугарија

РАСПРОДАДЕНО

Магична вечер со колоритен концерт на маестро Andre Rieu (17.06.2018)! Еднодневен аранжман + влезница за концертот на Andre Rieu со вклучен автобуски превоз по цена од 4900 ден. (79 еур) во Софија, Бугарија

Цена

4,900 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Купени : 4

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Превоз со високо - туристички автобус
 • Влезница за Концертот на Andre Rieu (превоз + влезинца) Арена Армеец / Сектор: А горе, сектор Ц горе
 • Професионален туристички придружник
 • Организација и реализација на програмата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.06.2018 до 17.06.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во агенцијата за да се информирате за слободни места и да направите резервација
 • По купување на купонот потребно е да потпишете договор за патување
 • Во цената не е вклучено:
 • Патничко осигурување -180 ден.

Опис

Andre Rieu се претставуа во Софија во најново ШОУ издание, заедно со неговиот оркестар “Johann Strauss” со кој ќе ве воодушеви со гламурозниот перформанс. Маестрото ќе диригира и ќе музицира со светски најпознатата виолина на STRADIVARIUS со што ќе создаде колоритен концерт полн со изненадуања. Репертоарот се состои од романтични, емоционални балади па се до најраскошните и најпознатите валцери. Доживејте ја магијата на Andre Rieu, во една специјална и незаборавна вечер, и уверете се зошто Andre Reiu, е еден од најпознатите светски изведувачи во живо, последниве неколку години.

1 ден 17.06.2018 Скопје – Софија - Скопје

Состанок со групата на паркингот пред спортски центар „Борис Трајковски“ во 05:30 ч. и поаѓање за Софија во 06:00. Дневно возење со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Софија во пладневните часови. Слободно време во центарот на градот. Во договорено време и место организирано заминување кон Арена Армеец. Следење на концертот на ANDRE RIEU. По завршувањето на концертот, поаѓање кон Скопје. Ноќно возење со попатни паузи за одмор и царински формалности. Пристигнување во Скопје во раните утрински часови следниот ден

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ