Early Booking во Полихроно, Грција (12.05-09-06.2018)! 20% попуст на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор + вклучен автобуски превоз во Вила Ефтерпи

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking во Полихроно, Грција (12.05-09-06.2018)! 20% попуст на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор + вклучен автобуски превоз во Вила Ефтерпи

Цена

3,422 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,278 ден.

Попуст

20%

Заштеда

856 ден.

Купени : 2

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевањa во сместување и термин по избор, во Вила Ефтерпи - Полихроно:

Двокреветна соба

 • Термин: 12.05-19.05.2018, цена: 4278 ден. 3422 ден.
 • Термин: 19.05-26.05.2018, цена: 4898 ден. 3918 ден.
 • Термин: 26.05-02.06.2018, цена: 5518 ден. 4414 ден.
 • Термин: 02.06-09.06.2018, цена: 7378 ден. 5902 ден.
 • Термин: 09.06-16.06.2018, цена: 8618 ден. 6894 ден.

Трокреветна соба

 • Термин: 12.05-19.05.2018, цена: 4898 ден. 3918 ден.
 • Термин: 19.05-26.05.2018, цена: 5518 ден. 4414 ден.
 • Термин: 26.05-02.06.2018, цена: 6138 ден. 4910 ден.
 • Термин: 02.06-09.06.2018, цена: 7998 ден. 6398 ден.
 • Термин: 09.06-16.06.2018, цена: 9238 ден. 7390 ден.

Доплати:

 • Превоз за дете од 2 год. - 11.99 год, цена: 1550 ден.
 • Превоз за возрасен, цена: 2170 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.05.2018 до 16.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време последниот ден
 • Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 05:00 часот. Враќање последниот ден во пладневните часови!
 • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
 • Доплати:
 • За дете до 1.99 години сместувањето и автобускиот превоз се бесплатни 
 • Автобуски превоз за дете 02-11.99 год - 1550 ден.
 • Автобуски превоз за трето возрасно лице - 2170 ден.
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Бесплатно сместување за трето лице во трокреветна соба, доплата само за превоз.
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

ВИЛА ЕФТЕРПИ

Вилата се наоѓа на само 80 метри од песочната плажа во Полихроно. Располага со убаво уредени двокреветни апартмани на прв и втор спрат и со трокреветни апартмани на приземје.Сите апартмани се опремени со бања, комплетна кујна одвоена од спалната, ТВ и клима уред.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.