Early Booking за Халкидики - Ханиоти (12.05-09.06.2018)! 20% попуст на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор + вклучен автобуски превоз во Вила Орфеас

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking за Халкидики - Ханиоти (12.05-09.06.2018)! 20% попуст на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор + вклучен автобуски превоз во Вила Орфеас

Цена

3,422 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,278 ден.

Попуст

20%

Заштеда

856 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевањa во сместување и термин по избор, во Вила Орфеас - Ханиоти:

За термин 12.05-19.05.2018

 • Двокреветна соба, цена: 4278 ден. 3422 ден.
 • Трокреветна соба, цена: 4898 ден. 3918 ден.

За термин 19.05-26.05.2018

 • Двокреветна соба, цена: 4898 ден. 4414 ден.
 • Трокреветна соба, цена: 5518 ден. 5902 ден.

За термин 26.05-02.06.2018

 • Двокреветна соба, цена: 5518 ден. 6894 ден.
 • Трокреветна соба, цена: 6138 ден. 3918 ден.

За термин 02.06-09.06.2018

 • Двокреветна соба, цена: 7378 ден. 4414 ден.
 • Трокреветна соба, цена: 7998 ден. 4910 ден.

За термин 09.06-16.06.2018

 • Двокреветна соба, цена: 8618 ден. 6398 ден.
 • Трокреветна соба, цена: 9238 ден. 7390 ден.

Доплати:

 • Превоз за дете од 2 год. - 11.99 год - 1550 ден.
 • Превоз за возрасен - 2170 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.05.2018 до 09.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време последниот ден
 • Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 05:00 часот. Враќање последниот ден во пладневните часови!
 • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
 • Доплати:
 • За дете до 1.99 години сместувањето и автобускиот превоз се бесплатни 
 • Автобуски превоз за дете 02-11.99 год - 1550 ден.
 • Автобуски превоз за трето возрасно лице - 2170 ден.
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Бесплатно сместување за трето лице во трокреветна соба, доплата само за превоз.
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

ВИЛА ОРФЕАС

Вилата се наоѓа во мирниот дел на Ханиоти, оддалечена 7 мин. од центарот на Ханиоти и 5 мин. од песочната плажа. Располага со убаво уредени двокреветни (два кревети и фотеља) и трокреветни студија на прв и втор кат. Сите студија се опремени со бања, комплетна кујна, ТВ, клима уред (вклучен во цена), пространи тераси.

ХАНИОТИ

Познато Грчко летувалиште, сместено на внатрешната страна на полуостровот Касандра во областа Халкидики. Се наоѓа на 100 км од Солун и претставува едно од најубавите туристички места на првиот крак. Го карактеризираат преубави песочни плажи, опкружени со бујна медитеранска вегетација, со кристално чиста и топла вода. Покрај преубавите плажи, шеталиштата покрај море, главниот плоштад како центар на сите случувања, тука се и многубројните таверни, ресторани, пицерии, пабови, кафетерии и дискотеки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.