Early Booking во Месонги, Крф (26.05-20.06.2018)! 20% попуст на пакет од 7 или 9 ноќевања во Вила Катерина за термин по избор + вклучен автобуски превоз + карта за траект 

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking во Месонги, Крф (26.05-20.06.2018)! 20% попуст на пакет од 7 или 9 ноќевања во Вила Катерина за термин по избор + вклучен автобуски превоз + карта за траект 

Цена

4,650 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,812 ден.

Попуст

20%

Заштеда

1,162 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува пакет од 7 или 9 ноќевања во Вила Катерина, Месонги Крф во двокреветно студио + автобуски превоз + карта за траект за термин по избор:

 • Термин: 26.05-02.06.2018, цена: 5812 ден. 4650 ден.
 • Термин: 02.06-11.06.2018, цена: 9610 ден. 7688 ден.
 • Термин: 11.06-20.06.2018, цена: 10 850 ден. 8680 ден.

Доплата за 3то возрасно лице:

 • Термин: 26.05-02.06.2018, цена: 5812 ден. 4650 ден.
 • Термин: 02.06-11.06.2018, цена: 5890 ден. 4712 ден.
 • Термин: 11.06-20.06.2018, цена: 6820 ден. 5456 ден.

Доплата за дете од 2 - 11.99 г:

 • Термин: 26.05-02.06.2018, цена: 4262 ден. 3410 ден.
 • Термин: 02.06-11.06.2018, цена: 4650 ден. 3720 ден.
 • Термин: 11.06-20.06.2018, цена: 5580 ден. 4464 ден.

Доплати за превоз:

 • Превоз за дете од 2 - 11.99 год, цена: 3410 ден.
 • Превоз за возрасен, цена: 4650 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.05.2018 до 20.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време последниот ден
 • Поаѓање од Скопје од Автобуска станица, еден ден пред наведените датуми во 22:00часот.
 • Враќање последниот ден во вечернитечасови.
 • Цените се дадени по лице за 7 или 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
 • Сместувањето е во двореветно студио
 • За дете до 1.99 години сместувањето и автобускиот превоз се бесплатни 
 • Доплати:
 • Доплата за 3то возрасно лице за термин: 26.05-02.06.2018, цена: 5812 ден. 4650 ден.
 • Доплата за 3то возрасно лице за термин: 02.06-11.06.2018, цена: 5890 ден. 4712 ден.
 • Доплата за 3то возрасно лице за термин: 11.06-20.06.2018, цена: 6820 ден. 5456 ден.
 • Доплата за дете од 2 - 11.99 г. за термин: 26.05-02.06.2018, цена: 4262 ден. 3410 ден.
 • Доплата за дете од 2 - 11.99 г. за термин: 02.06-11.06.2018, цена: 4650 ден. 3720 ден.
 • Доплата за дете од 2 - 11.99 г. за термин: 11.06-20.06.2018, цена: 5580 ден. 4464 ден.
 • Доплата за превоз за дете од 2 г. - 11.99 год, цена: 3410 ден.
 • Доплата за превоз за возрасен, цена: 4650 ден.
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за клима - 6 евра на ден (се плаќа директно во вилата)
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Месонги комплексот се наоѓа помеѓу Мораитика и Месонги. Поради својата позиција е еден од најинтересните и најубавите на Корфу. Оддалечен е околу 22 километри од градот Корфу и аеродромот. Автобуска станица е околу 200 метри од хотелот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.