Early Booking - Неа Мармарас, Грција (13.05-17.06.2018)! 20% попуст на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор + вклучен автобуски превоз во Вила Орама

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking - Неа Мармарас, Грција (13.05-17.06.2018)! 20% попуст на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор + вклучен автобуски превоз во Вила Орама

Цена

3,918 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,898 ден.

Попуст

20%

Заштеда

980 ден.

Купени : 2

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевањa во сместување и термин по избор, во Вила Орама  - Неа Мармарас

Термин 13.05-20.05.2018:

 • Трокреветно студио, цена: 4898 ден. 3918 ден.
 • Апартман за 4 лица, цена: 5518 ден. 4414 ден.

Термин 20.05-27.05.2018:

 • Трокреветно студио, цена: 6138 ден. 4910 ден.
 • Апартман за 4 лица, цена: 6758 ден. 5406 ден.

Термин 27.05-03.06.2018:

 • Трокреветно студио, цена: 6758 ден. 5406 ден.
 • Апартман за 4 лица, цена: 7378 ден. 5902 ден.

Термин 03.06-10.06.2018:

 • Трокреветно студио, цена: 7378 ден. 5902 ден.
 • Апартман за 4 лица, цена: 7998 ден. 6398 ден.

Термин 10.06-17.06.2018

 • Трокреветно студио, цена: 9238 ден. 7390 ден.
 • Апартман за 4 лица, цена: 9858 ден. 7886 ден.

Доплати:

 • Превоз за дете од 2 год. - 11.99 год - 1550 ден.
 • Превоз за возрасен - 2170 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.05.2018 до 17.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време последниот ден
 • Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 05:00 часот. Враќање последниот ден во пладневните часови!
 • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
 • Сместувањето е во трикреветно студио или апартман за 4 лица
 • За 3то и 4то лице сместувањето е бесплатно, доплата само за автобуски превоз
 • За дете до 1.99 години сместувањето и автобускиот превоз се бесплатни 
 • Доплати:
 • Автобуски превоз за дете 02-11.99 год - 1550 ден.
 • Автобуски превоз за трето или четврто возрасно лице - 2170 ден.
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за клима - 3 евра на ден (се плаќа директно во вилата)
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

НЕА МАРМАРАС
Неа Мармарас е мало гратче кое се наоѓа на средината од вториот крак на Халкидики, Ситонија, од западната страна, со поглед на првиот крак, Касандра. Со приближно 3.000 постојани жители, ова мало место е посветено на угостување на приближно 20 илјади туристи секоја година. Како и најголем дел од другите туристички места на Халкидики, така и Неа Мармарас ќе ви ги понуди сите погодности за туристи, почнувајќи од одлична организација на плажите, преку богатата понуда на водени спортови и спортови на плажа, па сѐ до огромниот избор на таверни, ресторани и барови.

ВИЛА ОРАМА
Вилата Орама се наоѓа на 200 метри од центарот на Неа Мармарас и на 5 минути до плажа. Располага со 6 двокреветни соби, 3 трокреветни студиа и 2 четверокреветни апартмани. Сите се опремени со тоалет, клима, wifi, тераса (поглед море).

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ