Early Booking за Грција (26.05-16.06.2018)! 20% попуст на пакет од 7 ноќевања во термин по избор + вклучен автобуски превоз во Vila Vergina - Неа Потидеа

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking за Грција (26.05-16.06.2018)! 20% попуст на пакет од 7 ноќевања во термин по избор + вклучен автобуски превоз во Vila Vergina - Неа Потидеа

Цена

4,910 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,138 ден.

Попуст

20%

Заштеда

1,228 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевањa во трикреветно студио, во Вила Vergina во термин по избор:

 • Термин 26.05-02.06.2018, цена: 6138 ден. 4910 ден.
 • Термин 02.06-09.06.2018, цена: 7998 ден. 6398 ден.
 • Термин 09.06-16.06.2018, цена: 9238 ден. 7390 ден.

Доплати:

 • Превоз за дете од 2 год. - 11.99 год - 1550 ден.
 • Превоз за возрасен - 2170 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.05.2018 до 16.06.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време последниот ден
 • Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 05:00 часот. Враќање последниот ден во пладневните часови!
 • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
 • Сместувањето е во трикреветно студио
 • За трето лице сместувањето е бесплатно, доплата само за автобуски превоз
 • За дете до 1.99 години сместувањето и автобускиот превоз се бесплатни 
 • Доплати:
 • Автобуски превоз за дете 02-11.99 год - 1550 ден.
 • Автобуски превоз за трето или четврто возрасно лице - 2170 ден.
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

НЕА ПОТИДЕА

Едно од помирните летувалишта на првиот прст на полуостровот Халкидики. Се наоѓа на 60 км. југоисточно од Солун.Располага со голема песочна плажа, кристално чисто море, природна убавина, бујна медитеранска вегетација, гостопримливоста на домаќините го прават ова место примамливо за фамилијарен одмор.

ВИЛА ВЕРГИНА 

Вилата се наоѓа на само 2мин. од песочната плажа на прв ред во Неа Потидеа. Располага со убаво уредени студија на прв спрат сите студија се опремени со бања, кујна на терасата пред студиото, ја делат две студиа, спална соба со ТВ, клима уред (вклучен во цена), тераса. Собите можат да го користат делот од градината во кој има и изѕидана скара која им е на располагање на гостите. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.