Early Booking за Платамона (26.08-13.09.2018)! 25% попуст на 9 ноќевања во термин по избор + вклучен автобуски превоз во Villa Vasia - Неа Пантелемона

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking за Платамона (26.08-13.09.2018)! 25% попуст на 9 ноќевања во термин по избор + вклучен автобуски превоз во Villa Vasia - Неа Пантелемона

Цена

9,253 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

12,338 ден.

Попуст

25%

Заштеда

3,085 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00
 • ул. Лермонтова 3/6, Скопје (позади Италијанска амбасада) 1000 Скопје, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 070 338 383

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 9 ноќевања во Villa Vasia во студио за 3 лица за термин по избор + вклучен автобуски превоз

 • Термин (26.08 - 04.09.2018), цена: 12 338 ден. 9253 ден.
 • Термин (04.09 - 13.09.2018), цена: 11 098 ден. 8323 ден.
 • Термин (17.08-26.08.2018), цена: 13 578 ден. 10 183 ден.

Доплати:

 • Превоз за дете од 2-11.99, цена: 1550 ден.
 • Превоз за трето возрасно лице, цена: 2170 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.08.2018 до 22.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време последниот ден
 • Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 06:00 часот. Враќање последниот ден во пладневните часови!
 • Цените се дадени по лице за 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
 • Сместувањето е во студио за 3 лица
 • За трето лице сместувањето е бесплатно, доплата само за автобуски превоз
 • За дете до 1.99 години сместувањето и автобускиот превоз се бесплатни 
 • Доплати:
 • Автобуски превоз за дете 02-11.99 год - 1550 ден.
 • Автобуски превоз за трето или четврто возрасно лице - 2170 ден.
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

НЕА ПАНТЕЛЕИМОНА
Едно од најпознати летувалишта на олимписката ривиера на само 3 часа од Скопје секако дека е Платамона и нејзиното познато место Неа Пантелеимон. Се наоѓа на 70 км. од Солун. Голема песочна плажа, кристално чисто море, природна убавина спој планина и море сместено во прегратките на планината Олимп, претставува прекрасна комбинација за идеален фамилијарен одмор.

ВИЛА ВАСИА

Вилата се наоѓа позади Вила Димитрис. Вилата располага со 5 трокреветни студиа. Сите се опремени со кујна, клима уред, бесплатен интернет. Секоја соба има сопствена тераса. Три студиа се наоѓаат на првиот кат, а останатите две на вториот кат. Од предната страна на вилата има голем уреден двор и паркинг место.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.