Early Booking за Платамона (15.06 - 25.08.2018)! 10% попуст на 9 ноќевања во термин по избор + вклучен автобуски превоз во Villa Vasia

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking за Платамона (15.06 - 25.08.2018)! 10% попуст на 9 ноќевања во термин по избор + вклучен автобуски превоз во Villa Vasia

Цена

9,430 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

10,478 ден.

Попуст

10%

Заштеда

1,048 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00
 • ул. Лермонтова 3/6, Скопје (позади Италијанска амбасада) 1000 Скопје, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 070 338 383

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 9 ноќевањa во студио за 3 лица во термин по избор, во Вила Васиа - Платамона:

 • Термин 15.06-24.06.2018, цена: 10 478 ден. 9430 ден.
 • Термин 24.06-03.07.2018, цена: 11 098 ден. 9988 ден.
 • Термин 03.07-12.07.2018, цена: 12 338 ден. 11 104 ден.
 • Термин 12.07-21.07.2018, цена: 13 578 ден. 12 220 ден.
 • Термин 21.07-30.07.2018, цена: 14 818 ден. 13 336 ден.
 • Термин 30.07-08.08.2018, цена: 14 818 ден. 13 336 ден.
 • Термин 08.08-17.08.2018, цена: 14 818 ден. 13 336 ден.
 • Термин 17.08-26.08.2018, цена: 13 578 ден. 12 220 ден.

Доплати:

 • Превоз за дете од 2-11.99, цена: 1550 ден.
 • Превоз за возрасен, цена: 2170 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.06.2018 до 26.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време последниот ден
 • Поаѓање од Скопје од Автобуска Станица во 06:00 часот. Враќање последниот ден во пладневните часови!
 • Цените се дадени по лице за 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
 • Сместувањето е во студио за 3 лица
 • За трето лице сместувањето е бесплатно, доплата само за автобуски превоз
 • За дете до 1.99 години сместувањето и автобускиот превоз се бесплатни 
 • Доплати:
 • Автобуски превоз за дете 02-11.99 год - 1550 ден.
 • Автобуски превоз за трето или четврто возрасно лице - 2170 ден.
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

НЕА ПАНТЕЛЕИМОНА
Едно од најпознати летувалишта на олимписката ривиера на само 3 часа од Скопје секако дека е Платамона и нејзиното познато место Неа Пантелеимон. Се наоѓа на 70 км. од Солун. Голема песочна плажа, кристално чисто море, природна убавина спој планина и море сместено во прегратките на планината Олимп, претставува прекрасна комбинација за идеален фамилијарен одмор.

ВИЛА ВАСИА

Вилата се наоѓа позади Вила Димитрис. Вилата располага со 5 трокреветни студиа. Сите се опремени со кујна, клима уред, бесплатен интернет. Секоја соба има сопствена тераса. Три студиа се наоѓаат на првиот кат, а останатите две на вториот кат. Од предната страна на вилата има голем уреден двор и паркинг место.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.