Ultra Last Minute за Полихроно, Халкидики (08.07 - 15.07.2018)! 7 ноќевања со појадок за едно лице во Polychrono Beach Hotel + опција за автобуски превоз во вредност од 17 360ден. (280 eur.) по цена од 14 756 ден. (238 eur.)

РАСПРОДАДЕНО

Ultra Last Minute за Полихроно, Халкидики (08.07 - 15.07.2018)! 7 ноќевања со појадок за едно лице во Polychrono Beach Hotel + опција за автобуски превоз во вредност од 17 360ден. (280 eur.) по цена од 14 756 ден. (238 eur.)

Цена

14,756 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

17,360 ден.

Попуст

15%

Заштеда

2,604 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

7 ноќевања со појадок во двокреветна соба за едно лице во Polychrono Beach Hotel за термин 08.07 - 15.07.2018

Доплати - опција за автобуски превоз:

 • Превоз за дете, цена: 1550 ден. (25 eur.)
 • Превоз за возрасен, цена: 2170 ден. (35 eur.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.07.2018 до 15.07.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со појадок БЕЗ вклучен автобуски превоз.
 • Сместувањето е во стандардна двокреветна соба
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време
 • Собите се напуштаат во 09:00 часот по локално време последниот ден
 • Прво дете до 5,99г. се сместува БЕСПЛАТНО
 • Доплати:
 • Превоз за дете, цена: 1550 ден. (25 eur.)
 • Превоз за возрасен, цена: 2170 ден. (35 eur.)
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • За ова патување потребен е валиден биометриски пасош и бел лист (виза не е потребна). Минимум важност на пасошот 90 дена
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот се простира на самата, урбано уредена со лежалки, чадори за сонце. 
Има сопствен ресторан во кој се служи појадокот. 
Уживајте во освежителни пијалоци, кафе или мала ужина во барот хој е на рецепција или надворешниот бар на хотелот - на тераса со прекрасен поглед на заливот Торонеос. 
Хотелот е лоциран на шеталиштето во Полихроно и е во близина на различни таверни, кафулиња и продавници. 
Гостите можат да го користат јавниот простор за паркирање во близина.

Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Полихроно

Плажа: Хотелот е на сама плажа. Песочна со ситни каменчиња

Услуга: Ноќевање со појадок

Интернет: Бесплатно wi-fi на рецепција, бар и плажа

Сместување: Хотелот располага со соби на приземје, прв и втор кат. 
Сите соби се опремени со клима уред (со доплата), сателитска ТВ, телефон, мал фрижидер / мини бар, купатило со туш, балкон.

Постелнината, перниците и бројот на крпи во собата е во согласност со бројот на легла во истата.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.