Early Booking за Ханиоти, Грција (02.09-01.10.2018)! 7, 10 или 12 ноќевања во двокреветна соба за термин по избор во Апартмани Christina + вклучен автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking за Ханиоти, Грција (02.09-01.10.2018)! 7, 10 или 12 ноќевања во двокреветна соба за термин по избор во Апартмани Christina + вклучен автобуски превоз

Цена

10,480 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

11,644 ден..

Попуст

10%

Заштеда

1,164 ден..

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • simonovski@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевања во студио за 4 лица во термин по избор во Апартмани Christina, Ханиоти + вклучен автобуски превоз

 • 7 ноќевања - Термин (02.09-09.09.2018), цена: 11 644 ден. 10 480 ден.
 • 10 ноќевања - Термин (09.09-19.09.2018), цена: 8888 ден. 8000 ден.
 • 12 ноќевања - Термин (19.09-01.10.2018), цена: 6133 ден. 5520 ден.

Доплати:

Доплата за 3то и 4то лице , цена: 2170 ден.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.09.2018 до 01.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Тргнувањето од Скопје е во 3 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“) а состанок на групата е во 2:30 минути.Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио/ апартман
 • Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман од 7,9,10 или 12 ноќевања и автобуски превоз, третото или четвртото легло се наплаќаат во целост од опцијата Доплата за 3то и 4то лице
 • Доплати за 3то и 4то лице:
 • Доплата за 3то и 4то лице, цена: 2170 ден.
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Задолжително патничко осигурување
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

 • Приземје + 1 кат + 2  кат 
 • Капацитет: 10 соби од 30 во целиот објект (6 на приземје + 4 на 1 кат), максимум 40 лица
 • Оддалеченост од море/ плажа: 70 метри
 • Структура: трикреветни и четирикреветни

Карактеристики на собите:

 • Четирикреветни, 2+2: во првата (помала) просторија/ соба се сместени кревети на спрат и мала, комплетно опремена кујна, тоалет, и (одвоена со параван/ ѕид) спална соба со француски кревет, тераса
 • Четирикреветни, 3+1: во првата (помала) просторија/ соба се сместени два единечни кревети, комплетно опремена кујна, тоалет и спална соба со француски кревет, голема тераса
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ